Gelişmeler

Belçim Bilgin ve Sevgilisi Alfredo Di Blasio'nun Romantik Kanada Tatili

Belçim Bilgin, Kanadalı yapımcı Alfredo Di Blasio ile uzun süredir devam eden bir ilişki yaşamakta. Çift, Kanada'nın Montreal kentinde düzenlenen Osheaga müzik festivaline birlikte katıldı.

Daha önce Aşk Tesadüfleri Sever, Kelebeğin Rüyası ve Güz Sancısı gibi projelerde rol alan ünlü oyuncu Belçim Bilgin yıllara meydan okuyan güzelliğiyle dikkat çekiyor. Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü ismin her paylaşımı olay oluyor.

Ünlü oyuncu Bilgin, bir süredir aşk yaşadığı İtalyan asıllı Kanadalı yapımcı Alfredo Di Blasio ile Kanada’nın Montreal kentinde düzenlenen Osheaga adlı müzik festivaline katıldı.

Ünlü isim, katıldığı etkinlikte sevgilisinin çocuklarıyla da bir araya geldi. Bilgin, eğlenceli anlarının fotoğraflarını sosyal medyada takipçileriyle paylaştı. Bilgin ve Di Blasio, hem eğlenceli hem de romantik anlar yaşadı.

Bilgin'in gönderisi binlerce beğeni alırkan birçok yorum da yapıldı. Belçim Bilgin ve sevgilisinin karelerine; 'Çok mutlu görünüyorsun', 'Harikasınız' gibi yorumlar yapıldı.

2006 yılında Yılmaz Erdoğan ile evlenen Belçim Bilgin, 2009 yılında oğlu Rodin'i kucağına almıştı. Yılmaz Erdoğan ve Belçim Bilgin çifti, 2018 yılında boşanmıştı.

 

Yorum yapmak için tıklayınız 0
Yorum Yazın (Üye olmadan da yorum yazabilirsiniz)
Yorumlar